З чого почати проект

Перш за все потрібно підготувати ескізи та опис структури приміщення, що добудовуватиметься. Майте на увазі, що лоджія не повинна погіршувати зовнішній вигляд будівлі. Для того щоб отримати дозвіл на прибудову балкону, необхідно надати креслення, скласти калькуляцію, враховуючи всі використовувані у роботі будівельні матеріали. Іноді для цього краще скористатися послугами фахівців із будівництва.

Типи балконних конструкцій

Несуча плита лоджії, що прибудовуватиметься, може по-різному кріпитися до стіни будівлі.У зв’язку з цим виділяють такі варіанти пристрою архітектурних елементів:

  1. Балкони з консольно затисненою плитою, яка однією частиною входить в стіну, ніби «затискаючись» у ній. Так побудовано більшість балконів у стандартних висотних будинках.
  2. З плитою на консольних блоках. Вони заводяться в структуру стіни. Такі конструкції використовують для прибудови балконів у приватних будинках.
  3. Опора несучої плити на кронштейни. Такі надбудови досить міцні.
  4. Основа майбутньої лоджії може кріпитися однією стороною до стіни, а іншою — спиратися на колону. Подібні конструкції зручно застосовувати для широких несучих плит.
  5. Приставний балкон. Цей тип прибудови являє собою відокремлену конструкцію, що спирається виключно на колони. У цьому разі прикріплення до стіни будівлі лише часткове або повністю відсутнє.
  6. Монтаж лоджії на першому поверсі

    Проблема відсутності додаткового простору актуальна у більшості випадків для власників квартир на нижніх поверхах. Найчастіше монтаж балкона своїми руками – просто необхідність.Але чи безпечно - це ? Варто довіритись фахівцям і бути уперненим у результаті та надійності!!!